דף הבית      צור קשר    שפת האתר: 

חדרי בקרה ושליטה

יש לך צוות מנצח? מגיע לו ציוד מתקדם ומותאם אישית למשימה.

חב' ראואל ותיקה בתחום חדרי בקרה ושליטה, חדרי מצב ופיקוד. לכל משימה. שילוב של הצרכים שלך עם היכולות הטכנולוגיות שלנו, לקבלת חדר בקרה מתקדם ומותאם למשימות שלך. 

חדרי בקרה מודולריים

שנים של נסיון , לקוחות מרוצים , עובדות מדברות בעד עצמן

חדר בקרה בעיצוב ארגונומי מתכוונן

העבודה הממושכת בחדר בקרה, עם הצורך בעבודה יעילה ומהירה, הן בתחום קבלת ההחלטות והן ובמהירות הביצוע, לעיתים יכולה לפגוע באיכות העבודה ובפרודוקטיביות של העובד. למרות כל הטכנולוגיה עדיין ההון האנושי הוא אחראי על תפקוד יעיל וממוקד לאורך זמן. 

התכנון של חדר בקרה עם ריהוט מתכוונן לארגונומיה מושלמת. עמדות עבודה ממונעות לסביבת עבודה דינמית ומותאמת לשהייה ממושכת ומאסיבית. 

עמדות עבודה ממונעות

לסביבת עבודה דינמית מתאים לעבודה ממושכת ומסיבית 24/7. פיתוח וייצור בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח ולשיקולי הנדסת אנוש בתקן ISO11064.

מכיוון שחדר הבקרה מותאם אישית אין הגבלת מידות וניתן לבחור את המידות הדרושות על הצרכים שלך. ריהוט ממונע לחדרי בקרה מגיע עם HPL בעובי 19-20 מ"מ כסטנדרט במגוון גוונים לבחירת הלקוח.

חדר בקרה נייד

חדר בקרה ופיקוד נייד הנבנה על גבי קרון פיקוד, לתנאי עבודה קשים במיוחד. ציוד מוקשח לסביבה אתגרית, תאי אחסון המחשבים לאורך השולחן מאפשרים פתיחה מלפנים או מאחור על פי בקשת הלקוח. מאחזי המסכים מאפשרים מעברי כבילה בתוכם ותוך אפשרות לקביעת הגובה מתחת לשולחן ממוקמים שקעי חשמל בתוך פרופיל אלומיניום ייעודי.

חדרי בקרה עם קיר מסכים בהתאמה אישית

פיתוח,  תכנון וביצוע עבודות מולטימדיה בחדרי בקרה כולל עבודות תשתית, ייצור ריהוט טכני מודולרי והרכבתו קיר וידאו כולל מסכי Ultra Narrow Bezel. בקר קיר וידאו תעשייתי Industrial Grade לעבודה 24/7 המאפשר גמישות מלאה באופן הצגת התוכן על מסכי הקיר וידאו ועל גבי עמדות המשתמש / עמדות המפעיל.

בניית אתרים - טואול